Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 11 серпня 2017 р.

ПРО УРЯДОВУ ПРОГРАМУ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»


КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє, що станом на 11.08.2017р. за програмою «Доступні ліки» сімейними лікарями було виписано 4922 рецепти, відпущено ліків за 2650 рецептами, в тому числі 2504 – захворювання серцево-судинної системи, 37 – бронхіальна астма, 109 – цукровий діабет.
Нагадуємо, що МОЗ оновило перелік препаратів у програмі «Доступні ліки». До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників. Переглянути реєстр можна за посиланням: https://goo.gl/oWD2wM.

Шукати в на сайті