Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

субота, 19 серпня 2017 р.

Мандрівка «Стежками рідного краю!»

Туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї Батьківщини, інших країн та свого рідного краю.
Туристом може назвати себе кожен, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля.
18 серпня 2017 року за ініціативи керівників закладів культури Шилівської сільської ради (А.Карабут та В.Кутньої), за сприяння відділу культури і туризму райдержадміністрації для дітей - учасників клубних формувань було проведено мандрівку «Стежками рідного краю». Під час мандрівки дорослі познайомили дітей з мальовничими міcцями рідного краю, нашого району. Та зупинилися у мальовничому куточку біля водоймища с.Шилівка. Тут же швиденько і організували табір: встановили палатки, розпалили вогнище.
Щоб поринути в надзвичайну подорож стежками рідного краю дорослі підготували для дітей конкурсно-розважальну програму. Юні природолюби з великим задоволенням грали в ігри, змагалися командами, відгадували загадки про рослин, тварин. Впродовж всієї програми було дуже весело, діти задавали питання, розповідали, де самі вже встигли побувати і що найбільше запам’яталося.Відклавши всі свої робочі проблеми до дітей на захід завітав Шилівський сільський голова В.П.Гайдоба, погравши та позмагавшись з дітьми чудово провів час, за що й отримав медаль «Почесний гість». Завершилась програма визначенням самих найкращих і дітям були врученні медалі «Кращий турист», «Самий активний», «Самий розумний». Також діти зраділи, коли їм, як справжнім туристам, вручили рюкзаки, солодощі та подарунки. І на завершення всі разом посмакували запашною смачною юшкою з риби та кулішем, які приготованні на вогнищі.
Організатори цього чудового заходу висловлюють щиру подяку за співпрацю голові та секретарю Шилівської сільської ради В.П.Гайдобі, Н.В. Тюттюнник, а також директору ТОВ «Перспектива» В.В.Антипенку, за надану матеріальну підтримку.

Шукати в на сайті