Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 11 серпня 2017 р.

« ГУМАНІТАРНА МІСІЯ»

На території району відбулась 5-а гуманітарна місія Міжнародного Благодійного фонду «Карітас» м. Краматорська (директор Іванюк В.Ф.) за проханням і зверненням територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Болотова М.С.).
Адресна гуманітарна допомога (гігієнічні набори, миючі засоби, продукти харчування) на суму 7806 грн. була надана у селах: Ганнівка (1); Грузьке (1); Шахове (2); Бойківка (1); Новий Донбас (1); Світле (2); Шевченко (2); Красноярське (1); Василівка (1); Мирне (1); Святогорівка (1); Нововодяне(1); Кучерів Яр (1)  16-ти особам похилого віку – найбільш незахищеним верствам населення, одиноким, одинокопроживаючим громадянам, інвалідам, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру.
Із 175 підопічних терцентру, починаючи з листопада 2016р і по сьогоднішній день отримали допомогу 121 людина, які мають найменшу пенсію на загальну суму 59031 грн.
Ми, разом з громадськістю району, щиросердечно дякуємо МБФ «Карітас» та колективу, який очолює Іванюк В.Ф. за піклування і партнерство, за значну суттєву підтримку.
Велике спасибі хочеться сказати РАЦСу (начальник Прокофієва І.М.), УПФУ (начальник Гулан О.Б., заступник Пітик Н.Є), Світлівському сільському голові (Колосову В.В.) за оперативно надані відомості, щодо підтвердження статусу та доходів підопічних для отримання гуманітарної допомоги.
      Хай усе добре, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. Нехай кожна мить життя радує вас своєю неповторністю.Шукати в на сайті