Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 21 липня 2016 р.

11 млн. грн. єдиного податку сплатили платники Добропільської ОДПІ


Як повідомив перший заступник начальника Добропільської ОДПІ Іван Якунін, за 6 місяців 2016 року платники сплатили 11 млн. грн. єдиного податку. 
У переважній більшості спрощену систему оподаткування використовують фізичні особи-підприємці. З початку року вони перерахували до місцевого бюджету 5,2 млн. грн. або 170 відс. від доведеного завдання. Це на 2,1 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 

Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили 1,3 млн. грн. або 120 відс. від завдання. У порівнянні з минулим роком, надходження збільшились на 0,5 млн. гривень. 
Від сільгоспвиробників надійшло 4,5 млн. грн. єдиного податку. Завдання держави виконано на 144,2 відсотка. Це на 2,3 млн. грн. більше, ніж сплачено сільгоспвиробниками за 6 місяців минулого року. 
Іван Якунін зазначив, що таких результатів досягнуто завдяки підвищенню якості податкового сервісу для платників податків та ефективній взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Шукати в на сайті