Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 4 липня 2016 р.

Семінар-практикум для екологів


22-25 червня 2016 року, з метою обміну досвідом роботи, Донецький обласний еколого-натуралістичний центр сумісно з Бердянською міською станцією юних натуралістів провели міжрегіональний семінар-практикум з теми «Здоров'язбережувальні технології в освітньому процесі позашкільних еколого-натуралістичних закладів». 
В семінарі-практикумі прийняли участь співробітники Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, директори районних еколого-натуралістичних позашкільних закладів (Добропільський ЦЕНТУМ, Донський ЕНЦ, Великоновосілківська райСЮН, Красноармійська райСЮН, Мар'їнська райСЮН) Донецької області, співробітники Бердянської станції юних натуралістів, представники Бердянського міського відділу освіти, викладачі ВСП «Бердянського коледжу ТДАТУ».
Програма міжрегіонального семінару-практикуму включала теоретичний та практичний блоки за темою «Здоров'язбережувальні освітні технології та їх впровадження в систему навчально-виховної роботи ПНЗ». З привітальним словом до учасників семінару звернулась методист Бердянського міського відділу освіти Васильєва С.М.
Модератором проекту виступила Шаповалова Т.Г., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології, екології та БЖД Бердянського державного педагогічного університету, яка надала методичні рекомендації щодо впровадження в навчально-виховну роботу позашкільних закладів оздоровчого компоненту. 
Про роботу в цьому напрямі в діяльності Бердянської міськСЮН розповіла директор Міщенко Н. М. Присутні мали змогу ознайомитись з практичним досвідом роботи педагогів станції юних натуралістів щодо використання нетрадиційних методів оздоровлення в гуртковій роботі з дітьми молодшої та середньої вікової категорії, а саме: точковий масаж, біокорекція, зернотерапія. Також пізнавальними були методики та практичні заняття з анімалорелаксації, дендротерапії та екскурсія по стежині «ЛікЕП» (лікувальна енергетика природи). Впродовж роботи семінару наступного дня присутні активно попрацювали на пленарному засіданні, де були розглянуті наступні питання:

· Позашкільна освіта сталого розвитку у контексті інноваційної роботи. (Александрова Н.П., в.о. директора Донецького ОЕНЦ)
· Інноваційна діяльність ДОЕНЦ в умовах переміщеного закладу. Про методичне забезпечення та хід роботи з літнього оздоровлення дітей. (Шатух Н.Ф., заст.дир. з ІМР Донецького ОЕНЦ)
· Презентація проекту мобільного навчального курсу з ландшафтного дизайну для категорії ТПО. (Захарова Н.М., методист Донецького ОЕНЦ)
· Презентація напряму «Декоративне садівництво» та професійної підготовки ВСП Бердянського коледжу ТДАТУ (Охрименко Т.В., викладач ВСП Бердянського коледжу ТДАТУ).

Для учасників і гостей заходу також були підготовлені екскурсійні програми по м. Бердянську, до меморіального будинку-музею П.П.Шмідта, художнього музею ім. І. Бродського та ін. 
Наприкінці заходу було проведено «Круглий стіл» на якому учасники обмінялись своїми враженнями і поділились своїм власним досвідом з цього напряму роботи, отримали папку з методичними рекомендаціями та навчальний посібник к.п.н. Шаповалової Т.Г. Всі присутні на семінарі висловили думку, що подібні методичні заходи дуже сприяють налагоджуванню контактів між колегами різних регіонів, дають змогу ознайомитись з роботою інших педагогічних колективів та поділитися своїм досвідом роботи з різних напрямів діяльності еколого-натуралістичних позашкільних закладів.


Шукати в на сайті