Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 липня 2016 р.

Суверенній Україні слава нині і повік16 липня 2016 року виповнюється 26-та річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України. Декларацію про державний суверенітет України була прийнята 16 липня 1990 р. на засіданні Верховної Ради. 
З цієї нагоди в центральній бібліотеці оформлено календарний перегляд літератури «Єдина, вільна, неподільна – суверенна Україна». 

Цей історичний документ проголосив державний суверенітет як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади в Україні в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах. Декларацією про державний суверенітет було визначено найбільш принципові позиції, які орієнтували народ на створення самостійної, правової держави, на розвиток демократії, всебічне забезпечення прав і свобод людини.  

Шукати в на сайті