Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 21 липня 2016 р.

Участь в роботі сесії районної ради


Голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов прийняв участь у роботі чергової восьмої сесії VIІ скликання Добропільської районної ради, яка відбулася 21 липня 2016 року. 
У роботі сесії також прийняли участь сільські та селищний голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, керівник Костянтинівської міської прокуратури Вікторія Ткачук, т.в.о. начальника Добропільського ВП ГУНП в Донецькій області Валерій Михайленко, представники ЗМІ, громадськість. 

Традиційно перед початком сесії було вручення паспортів новим громадянам України: Дар’ї Кузьміній, Сніжані Ясеницькій, Віталію Протасову. Документи молоді вручили депутати районної ради Надія Кравченко та Тетяна Слушаєнко. 
На сесію було винесено 14 питань, всі питання були розглянуті та затверджені депутатами. 
Депутати затвердили Програму «Правопорядок – 2016», статут КЛПЗ «Добропільський районний ЦПМСД» в новій редакції, звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік за підсумками І кварталу, а також умови проведення конкурсу на заміщення посади директора опорного закладу Світлівської ЗОШ та склад конкурсної комісії. 
Багато у депутатів виникло питань під час обговорення програми «Правопорядок – 2016» та інформації керівника Костянтинівської міської прокуратури, в частині роботи поліції.   

Шукати в на сайті