Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 18 липня 2016 р.

Проведено апаратну нараду


18 липня 2016 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова, за участю заступника голови районної ради, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, підприємств, установ району та представників ЗМІ.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували про стан виконання завдань, наданих на минулій апаратній нараді. По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання. 
Основне завдання, яке голова райдержадміністрації поставив перед начальниками відповідних відділів та управлінь – це реалізація інвестиційних проектів на території Добропільського району в галузі соціальної інфраструктури. 
Після апаратної наради начальник відділу управління персоналу апарату райдержадміністрації О. Тещинська провела навчання з питання організації проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, під час якого зосередила увагу на основних положеннях Постанови.Шукати в на сайті