Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 28 липня 2016 р.

Нові правила оподаткування пенсій


Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що відповідно до ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України, щодо звільнення від оподаткування пенсій» від 02.06.2016 №1211-VII, з 1 липня поточного року встановлені нові правила оподаткування пенсій. 
Так, з 1 липня із сум пенсій, розмір яких не перевищує 10740 грн. в місяць, податок з доходів фізичних осіб та військовий збір не утримуються, а суми пенсій, що перевищують зазначений показник, обкладаються ПДФО за ставкою 18% та військовим збором – за ставкою 1,5% в сумі такого перевищення. 

У зв’язку з великою кількістю звернень, що надходять від працюючих пенсіонерів нагадуємо, що до 31.12.2016 р. діє порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам, відповідно до якого у період роботи пенсія, розмір якої перевищує 150% від прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність виплачується в розмірі 85% від призначеного розміру, але не менше як 150% від прожиткового мінімуму (з 01.05.2016 – 1695 грн). 
У період роботи на посадах та на умовах, передбачених законами України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», пенсії не виплачуються. 
Зазначені вище обмеження щодо виплати пенсій не застосовуються до інвалідів І та ІІ групи, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, визначених у пункті 3 Прикінцевих положень ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №911-VIII від 24.12.2015 р.

Шукати в на сайті