Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 11 липня 2016 р.

Зустріч з громадою


11 липня 2016 року голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов разом з Ганнівський сільським головою Тихоновою Лілією Тамазівною провів виїзний прийом громадян на території населених пунктів Кутузівка та Рубіжне Ганнівської сільської ради. В селі Кутузівка виявили бажання поспілкуватись з головою райдержадміністрації 12 мешканців.
Основні питання, які їх турбували, стосувались обкосу трави біля доріг, медичного обслуговування мешканців, організації робіт по розчистці доріг у зимовий період, налагодження телефонного зв'язку мешканців села з соціальними установами району, проведення ямкового ремонту дороги. Також мешканці села Кутузівка висловили велику вдячність Ганнівському сільському голові щодо налагодженого транспортного сполучення в селі та проведення вуличного освітлення. В селі Рубіжне піднімались питання благоустрою території села (необхідність в покосі трави) та відновлення пам'ятника загиблим воїнам.

Шукати в на сайті