Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 4 липня 2016 р.

Зустріч з дошкільниками с. Добропілля


30 червня 2016 року перший заступник начальника Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Пітик Н.Є. провела зустріч з дітьми дошкільного навчального закладу «Казка» в с. Добропілля. 
Під час зустрічі малечі дізналися про те, що таке пенсія та Пенсійний фонд. Неоніла Євгеніївна розповіла, що наповнюється Фонд завдяки відрахувань частини зарплати батьків для виплати пенсії дідусям та бабусям. Дітей дуже зацікавила ця тема, вони із захватом розповідали про свої родини: де працюють батьки і що купляють їм бабусі за свою пенсію.
Окрім цього, Неоніла Євгеніївна поспілкувалася із працівниками закладу. Особливу увагу приділили обговоренню законопроекту, щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Перший заступник начальника управління дала вичерпні відповіді на всі запитання працівників дитячого садочку та дошкільнят.
Працівники Фонду й надалі ініціюватимуть подібні зустрічі, адже вони допомагають виховувати відповідальних громадян та сприяти зменшенню рівня «тіньової» зайнятості населення.Шукати в на сайті