Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 8 липня 2016 р.

Про надання комплексу адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг Добропільською ОДПІ


За січень – червень поточного року Центрами обслуговування платників Добропільської ОДПІ та Олександрівського відділення надано платникам 5860 послуг. 
За інформацією відділу обслуговування платників Добропільської ОДПІ, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися 2608 осіб, що складає 44,5 відсотка. За нею – послуга з отримання довідки з центральної бази даних про отримані доходи. За відповідний період надано 1867 довідок, що складає майже 32 відс. від загальної кількості наданих послуг). 

Також платникам було надано наступні послуги: витяг з реєстру платника єдиного податку, за яким звернулося 299 осіб, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 288 послуг та 248 платників скористалися послугою з реєстрації книг обліку розрахункових операцій.

Шукати в на сайті