Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 6 липня 2016 р.

Нарада з керівниками аграрного сектору


6 липня за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.Баранника, керівника апарату В. Перейми, начальника управління агропромислового розвитку О. Андрійченко, очільників районних служб відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських і фермерських господарств Добропільського району, на якій основними питаннями порядку денного були: підготовка до збирання ранніх зернових культур урожаю 2016 року; додержання правил техніки пожежної безпеки та охорони праці при збиранні врожаю; про умови приймання та зберігання зерна хлібоприймальними пунктами; про організацію переробки сільськогосподарської продукції в господарствах району. 

В своїй доповіді Ольга Андрійченко загострила увагу присутніх на необхідності нових підходів в розвитку аграрного бізнесу, створення нових робочих місць на селі, в тому числі для внутрішньо переселених осіб, а саме: створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК), розвиток малого і середнього бізнесу на селі, освоєння нових виробництв, участь в грантових програмах та конкурсах. 
Також на нараді піднімалися питання про знищення та недопущення розповсюдження карантинного бур’яну - амброзії полинолистої; щодо недопущення спалювання стерні та організації роботи щодо зароблення соломи та поживних залишків для покращення гумусового фонду ґрунту.


Шукати в на сайті