Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 липня 2016 р.

Урочистий захід до Дня бухгалтера


З нагоди професійного свята - Дня бухгалтера – у Добропільській райдержадміністрації пройшов урочистий захід, присвячений Дню бухгалтера. 
Голова районної ради Т. Бєлянкіна, заступник голови райдержадміністрації Н. Перекотій та начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Тітова щиро вітали бухгалтерів з їхнім професійним святом. На адресу бухгалтерів пролунали щирі слова подяки за їх професіоналізм, високу відповідальність за доручену справу. 

«Для людей, які присвятили себе обліковій справі, це особливий та значний день. Він є визнанням важливої ролі усіх тих, хто служить державі у справі зміцнення її економіки. Адже професія бухгалтера є однією з найбільш значущих для діяльності будь-якого підприємства, установи чи організації. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, здійснюють чітку фіксацію економічного життя держави. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом». 
Це все про наших бухгалтерів, адже їх працю неможливо оцінити, кабінетна робота, яка перетворюється в дещо більше, коли віддаєш їй величезний відрізок життя, адже розумієш, що робиш щось дуже важливе! 
Учасники художньої самодіяльності Світлівського Будинку народних традицій та Добропільського сільського Будинку культури привітати всіх бухгалтерів та підготували для них чудову концертну програму.


Шукати в на сайті