Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 7 липня 2016 р.

Зустрічі керівництва Добропільської ОДПІ з представниками бізнесу


Протягом червня 2016 року у кабінеті начальника Добропільської ОДПІ Алли Єльникової за участю першого заступника начальника Івана Якуніна та представників структурних підрозділів інспекції проведено 8 особистих зустрічей з представниками малого та середнього бізнесу. 
Метою проведення зустрічей стали результати декларування податку на прибуток за перший квартал 2016 року, перспективи декларування податку на прибуток у подальшому та декларування залишків від’ємного значення з ПДВ.
Особливу увагу було приділено погашенню податкового боргу та сплаті грошових зобов’язань за результатами фактичних перевірок.
За словами Алли Єльникової, сьогодні податкова реалізує комплекс заходів, направлених на перетворення з фіскального органу в сервісну службу, де працівник фіскальної служби повинен стати партнером платника податків в наповненні бюджету країни.

Шукати в на сайті