Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 5 липня 2016 р.

Відбулася щотижнева апаратна нарада


4 липня у залі засідань райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Олександровича Кірносова за участю голови районної ради, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ району. 
Під час наради розглянуто проблемні питання та шляхи їх вирішення в управліннях і відділах райдержадміністрації, зокрема: соціально-економічного розвитку району, освіти, охорони здоров’я, житлово – комунального та сільського господарства. 

Серед інших питань значну увагу було приділено питанням соціального захисту населення. Начальник управління соціального захисту населення В. Купцова доповіла, що в районі нарахування та виплата допомоги по безробіттю, пенсій, інших соціальних виплат здійснюються своєчасно. З метою перевірки достовірності фактів проживання внутрішньо переміщених осіб в районі, спеціалісти управління здійснюють роботу за даним напрямом із залученням органів місцевого самоврядування. За результатами проведеної роботи в деяких населених пунктах вже виявлені факти, коли внутрішньо переміщені особи не проживають за адресами, що зазначені в довідках. У таких випадках довідки внутрішньо переміщених осіб скасовуються. Наразі триває робота з даного питання. 
Керівники інформували про виконані доручення минулої наради та заплановані заходи на поточний робочий тиждень. 
По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

Шукати в на сайті