Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 8 липня 2016 р.

Засідання районної комісії


8 липня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Наталі Перекотій відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» управлінням соціального захисту населення було здійснено перевірку ВПО в Ганнівській, Світлівській, Добропільській, Нововодянській та Святогорівській сільських та селищній радах. 
Члени комісії обговорили проблемні питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та прийняли відповідні рішення.

Шукати в на сайті