Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 19 грудня 2017 р.

УВАГА! ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!


Шановні мешканці Добропольского району, у зв'язку з випадками сказу, що почастішали, серед домашніх і диких тварин, управління Держпродспоживслужби в Добропільському районі нагадує про необхідність надання на вакцинацію проти сказу домашніх тварин (собак і кішок), що Вам належать до установ ветеринарної медицини.
Останній випадок сказу зафіксовано 15.12.2017 року в м. Добропілля по вул. Нізова (домашній кіт). За фактом встановлення захворювання, фахівцями Добропільської районної державної лікарні ветеринарної медицини проведене епізоотичне розслідування, прийняті заходи по локалізації і недопущенню поширення захворювання сказу серед тварин. Накладені карантинні обмеження терміном на 60 днів для виконання усіх необхідних заходів по локалізації і недопущення поширення захворювання. На даний момент ведуться заходи по додатковій імунізації тварин проти сказу в неблагополучному пункті і загрозливій зоні.

Шановні мешканці міста і району! Не ігноруйте процедуру вакцинації тварин, як єдиний спосіб захисту від захворювання, адже сказ небезпечно не лише для тварин, але і для людей. Вакцинація проводиться безкоштовно!!!
Адреса Добропільської районної державної лікарні ветеринарної медицини : Добропольський район, сел. Святогорівка, вул. Привітна, 21; режим роботи : понеділок-четвер - з 8:00 до 17:00, п'ятниця з 8:00 до 16:00 перерва - з 12-00 до 13-00; субота - черговий лікар до 12-00.
Телефони: начальник Добропільської районної державної лікарні ветеринарної медицини - Тимохин Валерій Віталійович - 066 751 17 77;
Зав. протиепізоотичним відділом - Ліпатова Тетяна Іванівна - 066 420 85 17.

СКАЗ - гостре особливо небезпечне інфекційне захворювання з важким ураженням центральної нервової системи, викликається вірусом, який виділяється тільки із слиною.
На сказ хворіють дикі тварини (вовки, лисиці, шакали, барсуки, куниці і єнотовидні собаки), домашні (собаки, кішки), сільськогосподарські тварини (корови, вівці, кози, свині), кажани, мишоподібні гризуни (в переважності щури).
Людина може заразитися не лише при укусі хворою твариною, але і при попаданні його слини на слизові оболонки, пошкоджену шкіру. Зараження може відбуватися через предмети (вірьовки, палиці), одяг, забруднені слиною хворих тварин, при знятті шкіри, обробленні туш хворих тварин.
Щоб не захворіти на сказ необхідно:
-          уникати контактів з безпритульними (бродячими) і дикими тваринами, особливо в тих випадках, коли у них спостерігаються такі ознаки, як агресія, щильне слиновиділення, загальмована реакція;
-          дітям не грати з незнайомими кішками, собаками, не дозволяти їм облизувати руки і доторкатися до них губами;
-          не чіпати руками будь-які ослинені і погризені тваринами предмети (ганчірки, палиці, шерсть);
-          не надавати допомогу невідомим тваринам :
-          не рознімати і не втручатися у боротьбу між тваринами;
-          батькам слід уважно оглядати дітей після прогулянок або контакту з тваринами, з'ясовувавши у них причини нанесених ран, садн, подряпин;
-          сурово дотримуватись правил утримання собак (собак тримати на прив'язі, виводити на прогулянку в громадські місця тільки на короткому повідку і наморднику);
-          щорічно робити профілактичні щеплення проти сказу усім домашнім собакам і кішкам.

Шукати в на сайті