Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

Інформаційні та консультаційні послуги для платників податків Добропільської ОДПІ

Життя в сучасному суспільстві вимагає від кожного громадянина чимало знань, пов’язаних з їхніми обов’язками та правами, вмінь орієнтуватися у законодавстві, яке дуже швидко змінюється, та застосовувати свої знання та вміння на практиці. Одними з перших у допомозі тим, хто не в змозі самостійно опанувати правові знання повинні бути органи влади.
Працівники Добропільської ОДПІ долучились до заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права та завжди націлені на діалог та допомогу платникам податків.
Так, в Центрі обслуговування платників проведено заходи, націлені на знайомство платників з їхніми правами та обов’язками. Відвідувачі ЦОП отримували листівки «Права та обов’язки платників податків» та брошуру «До Всеукраїнського тижня права» та мали змогу отримати консультацію юриста.  В кабінеті платника податків завжди можна отримати інформаційні та консультаційні послуги.  Тиждень права надає змогу ще раз привернути увагу до такої необхідної та важливої справи, як виховання та підвищення правової культури населення, адже це є запорукою розвитку цивілізованої та правової держави.


Шукати в на сайті