Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

«Я такий, як і всі!»


Вже другий рік поспіль в районі проходить конкурс малюнків та декоративно-прикладного мистецтва серед дітей з особливими потребами, до Міжнародного дня людей з інвалідністю.  Захід проходив за ініціативи сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та загальноосвітніми закладами району.  Участь у конкурсі прийняло 13 діточок. Роботи з ниток, бісеру, сухого листя та малюнки різних яскравих кольорів дивували око.  Подарунки та солодощі всім діткам вручали керівництво райдержадміністрації, районної ради та сільські голови. Здавалося б, маленький захід, а скільки позитивних емоцій, скільки радості.
Організатори свята щиро дякують генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу» Ігорю Васильовичу Ткачу та голові громадської організації «Добре поле» Любові Олександрівні Марченко за активну участь та надану матеріальну допомогу, для придбання подарункових наборів нашим діткам.


Шукати в на сайті