Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

Участь в обласному семінар-нараді

15 грудня 2017 року смт. Новоекономічне, Покровського району, Донецької області відбувся обласний семінар-нарада на тему: «Ефективність ведення землеробства підприємствами малого та середнього бізнесу в сучасних умовах». 
В нараді прийняли участь: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Андрійченко, спеціалісти управління та керівники агроформувань району. 
Велику увагу було приділено питанню органічного землеробства як перспективи для малого підприємництва науковими співробітниками Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції та ДУ Інституту зернових і зернобобових культур НААН України. 
Спеціалістами ТОВ «Агрофірма «Гермес» було запропоновано використання гумінових добрив, зокрема, пастоподібного добрива «Гуміпас» із вермікомпосту (біогумусу) в інтенсивних технологіях вирощування за результатами наукових та виробничих досліджень.
Регіональний представник ТОВ «Syngenta» висвітлив спектр засобів захисту рослин для застосування при вирощуванні сільськогосподарських культур.

Шукати в на сайті