Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 26 грудня 2017 р.

Про податки - школярам


З метою виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними та законослухняними, фахівці Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області проводять роз’яснювальну та виховну роботу з майбутніми платниками податків. Це дозволяє вже в юному віці мати розуміння важливості партнерської взаємодії між контролюючими органами та платниками податків.
Днями працівники інспекції привітно зустрічали учнів 9 - 11 класів Святогорівської загально – освітньої школи.

Під час екскурсії Центром обслуговування платників, начальник відділу обслуговування платників Соколова Н.І. ознайомила школярів з роботою консультанта – модератора ЦОП, поінформувала про електронні інформаційні ресурси ДФС України, направлені на підвищення якості інформування та обслуговування платників податків. Старшокласники дізналися про впровадження сучасних технологій в органах Державної фіскальної служби, за допомогою яких платники та громадяни мають можливість обмінюватись інформацією з податковими органами та знайти для себе необхідну інформацію.
Завершилась зустріч лекцією на тему: «Податкова система України. Права та обов’язки платників податків», під час якої учні змогли більше дізнатись про податки та їх призначення в державі, сучасну модель фіскальної служби.
Фахівці інспекції висловили сподівання, що юнаки та дівчата будуть усвідомлено виконувати покладені на них державою обов’язки по сплаті податків.


Шукати в на сайті