Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 20 грудня 2017 р.

Павло Жебрівський провів засідання оперативного штабу з подолання наслідків вчорашнього обстрілу у Новолуганському

На виконання доручення очільника області сьогодні проведено облік пошкодженого житла у Новолуганському, яке вчора постраждало від обстрілів рашистів. У селищі розгорнуто цілодобовий оперативно-рятувальний штаб: намети ДСНС, польова кухня, а також надається медична допомога. «Маємо на сьогодні таку картину: пошкоджено 5 п’ятиповерхівок, 7 двоповерхівок, гуртожиток, амбулаторія, школа, дитсадок та 41 приватний будинок», - повідомив Павло Жебрівський.
У ході засідання оперативного штабу задіяні підрозділи ДСНС, поліції та військових, що наразі ведуть роботи з розбору завалів від зруйнованого житла, сапери оглянули територію та провели знешкодження нерозірваних снарядів. Також ремонтні бригади допомагають людям лагодити дахи та затуляти вікна. Протягом ночі чергуватимуть поліцейські, аби не допустити мародерства.«Сильно постраждали місцеві школа, дитячий садок та амбулаторія. Це першочергові об’єкти, які ми маємо відновити», - наголосив Павло Жебрівський. Окрім цього, голова Донецької ОДА дав завдання місцевим депутатам обійти кожну домівку у селищі, подивитися, де ще потрібна наша допомога, оповістити усіх, де облаштовані сховища. Потреби в евакуації людей поки що немає.

Шукати в на сайті