Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 26 грудня 2017 р.

Добрі справи на Доброму полі

Останніми днями грудня йде цікава робота з підведення підсумків, аналізу, планування на майбутнє. Цікава та приємна, бо є задоволення від зробленого, від дієвого партнерства з підприємствами ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ткач І.В.), ПАТ «Веско», ПрАТ «Огнеупорнеруд» (генеральний директор Цимарман В.Є.). Соціальні контракти з ними забезпечили реалізацію соціально – економічних програм з розвитку об’єктів соціальної інфраструктури,розвитку освіти, спорту, культури, громадських організацій тощо.
Перерахування коштів здійснюється через громадську організацію «Добре поле», тому я відзначаю, що з боку спеціалістів підприємств ми відчули пунктуальність, розуміння потреб, стовідсоткове виконання положень соцконтрактів.
Разом з райдержадміністрацією, районною радою за пропозицією відділів, закладів був затверджений план використання благодійних внесків.
Результати вражають і підтверджують професіоналізм, відповідальність, творчий підхід усіх, хто отримав підтримку.
Відділ освіти цілком реалізував найбільш значний проект «Надія Донеччини», що дав можливість сотням дітей розкрити свої здібності, поширити коло інтересів та захоплень, навчитися використовувати сучасні інформаційні технології, оволодіти культурою спілкування, вмінням надати інформацію. Конференція Малої академії наук, школа юних лідерів, журналістів, конкурси «Творче диво Добропільсщини», естрадної та української народної пісні, танцювальних колективів «Майданс – Добропільщина», юних ерудитів «Інтелект – шанс» (за його підсумками щорічно троє переможців отримують стипендії від ПрАТ «Глини Донбасу»), конкурси дошкільнят «Дитинство співає», «Міні – мен», «Чарівні фарби» вражають колоритом, піднесенням, чудовою атмосферою. Значно покращено оснащення кабінетів з військової підготовки «Захист Вітчизни». Захоплюючими були конкурси «Майбутній воїн», «Джура», «Класний керівник року», «Кращий учитель року». Цього року відділ освіти отримав методичну літературу для навчання дітей з психо – фізичними порушеннями, бібліотеки – передплату на журнал «Шкільна бібліотека», для всіх шкіл – журнал «Оборонний вісник». Обов’язково від цих підприємств діти отримують новорічні подарунки.
Керівники комунального закладу «Районна дитячо – юнацька спортивна школа» (Юрченко М.П.) та сектор у справах сім’ї, молоді та спорту (Савіна К.С.) достатньо зробили для залучення до занять фізкультурою та спортом дітей різної вікової категорії та молоді, розвитку їх фізичних здібностей, вдосконалення спортивної майстерності. Турніри з міні – футболу, легкоатлетичний крос, спортивно – масові заходи у пришкільних таборах, змагання з футболу з нагоди Дня незалежності, Дня фізичної культури та спорту, свято Дитинства, День молоді завжди збирають велике коло прихильників спорту. Співпраця цих двох підрозділів є дуже продуктивною та ефективною. Цього року спортсмени отримали футбольні м’ячі, комплекти дитячої футбольної форми та спортивної форми для дорослих, волейбольні сітки.
Суттєва підтримка територіальному центру соціального обслуговування (Болотова М.С.) дозволила вирішити питання з придбанням велосипедів соціальним працівникам, засобів реабілітації для громадян з обмеженими фізичними можливостями. Заходи відділення денного перебування територіального центру («Мелодії моєї молодості», «Цікаві сторінки історії села», «Краю мій рідний», «Іде на зустріч юним мудрість сивочола» та ще 11 подібних зустрічей) допомагають одиноким людям відчути увагу, піклування, позбутися самотності, поспілкуватися з односельцями. Вони з задоволенням демонструють свою декоративно – прикладну майстерність, кулінарні здібності, чудово виконують пісні, декламують вірші. До цих заходів долучаються фахівці пенсійного фонду, управління соціального захисту, райздраву, громадська організація «Добре поле», районної жіночої організації, ради ветеранів, депутати різних рівнів. Керівництво райдержадміністрації, районної ради, селищної та сільських рад не залишають поза увагою зустрічі з людьми похилого віку.
Районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (Родіонова О.В.), служба у справах дітей Добропільської райдержадміністрації (Бібля В.В.) зробили дійсно родинне свято – фестиваль «У колі родини». Я впевнена – воно є незабутнім для учасників – опікунів, попечителів та їх дітей.
До початку нового учбового року дітям пільгової категорії були вручені канцелярські набори. Важливим є конкурс для дітей з обмеженими можливостями, що дає дітям змогу проявити свої здібності.
Відділ культури та туризму Добропільської райдержадміністрації (Літвінова Ю.М.), районна центральна бібліотека (Чикар С.В.) плідно працюють на виконанням програми «Культура і туризм».
Ці служби завжди приєднуються до районних заходів, що проводять їх колеги.
Улюбленим став дитячий фестиваль «Добропільські дзвіночки». Про це свідчить щорічне збільшення його учасників, зростання виконавчої майстерності. Колоритний фестиваль сімейної народної творчості. Весела родина, фольклорний фестиваль «Роде наш красний» вразили всіх учасників та присутніх масштабністю, колоритом, душевною атмосферою, високим рівнем виконання, уважним ставленням до колективів з інших районів. Конкурси «Найкращий читач року», «Мої корені на Добропільській землі» підвищують авторитет бібліотечної справи, про що йшла мова на святі «Скарбниця мудрості віків – бібліотека».
Не можна не підтримувати районну раду ветеранів (Пакіна Л.Г.), що з великою увагою, дбайливістю ставиться до людей, що десятки років працювали на добропільській землі. Вони заслуговують саме такого відношення. З хвилюванням та вдячністю приймають привітання з ювілейними датами в особистому житті. Солдатські вдови, учасники війни отримують продовольчі набори, передплату на газети «Новий шлях», «Ветеран Донбасу». Передплата надається також активістам ветеранського та жіночого рухів. Районна жіноча організація (Наровілова Л.В.) має великий авторитет в районі, в селах. Немає байдужих на святі «Неповторна материнська доля», до підготовки та проведення приєднуються все більше прихильників уславлення жінки – матері, трудівниці, рукодільниці. Про свої справи, мрії, досягнення розказують жінки на зустрічах жіночого активу, найкращих рукодільниць «Під вітрилами натхнення». До дня Святого Миколая більше 60 діточок отримали подарунки за їх власним бажанням від депутатів усіх рівнів, керівників відділів, підприємств фермерських господарств, співробітників райдержадміністрації та районної ради.
На всіх заходах всі учасники завжди отримують нагороди, подарунки як визначення тієї роботи, яку вони вклали. Це зворушливі моменти, коли бачиш відверту, щиру посмішку, задоволення. Обов’язково звучать слова подяки на адресу спонсорів.
Збільшилась участь аматорських, спортивних колективів у обласних, міжрегіональних, всеукраїнських заходах, навіть у міжнародному фестивалі у м.Прага. Все здійснюється за допомогою соціальних контрактів.
У разі надзвичайних ситуацій теж є допомога – ремонт водогону з свердловини № 914 ділянки № 5 села Золотий Колодязь.
Про добрі справи на Доброму полі можна розказувати ще багато. Всі вони потребують уваги та визнання.
Вже підписані угоди про соціальне партнерство, затверджені плани на 2018 рік.
Тож бажаємо усім миру, щасливих миттєвостей, творчої та натхненної праці, любові та благополуччя кожній людині – від малого до найстаршого.
Генеральним директорам глинодобувних підприємств Ткачу І.В., Цимарману В.Є., їх колективам щиросердна вдячність від усіх нас і побажання подальшого співробітництва, складовою частиною якого є доброта,порядність, взаєморозуміння.


Любов Марченко                                                          голова громадської організації «Добре поле»

Шукати в на сайті