Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 19 грудня 2017 р.

Вітаємо з Днем Святого Миколая!


19 грудня Православна Церква відзначає День святителя Миколая Чудотворця. Святитель Миколай вважається покровителем мандрівників та мореплавців. І є одним з найбільш шанованих святих у православному світі.
Святий Миколай, який мандрує в ці дні Україною, своєю щедрістю дарує радість та натхнення на добрі справи.
Своєю невидимою присутністю у нашому житті, Святий Миколай нагадує, яке то велике щастя – бути милосердним, виявляти доброзичливість до тих людей, які її потребують.
Тож ділімося з ближніми своєю любов’ю, добром і щедрістю душі, відчуймо радість свята, щоб 19 грудня Святий Миколай завітав до кожної родини!

Шукати в на сайті