Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 18 грудня 2017 р.

Про права та обов’язки платників податків під час діалогу з майбутніми платниками

Податкова культура є складовою правової культури. В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та з метою поглиблення знань майбутніх платників податків у податковій сфері, працівники Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області на чолі з в.о. начальника Якуніним І.В. запросили педагогів та учнів старших класів Добропільської загально – освітньої школи І – ІІІ ступенів відділу освіти Добропільської райдержадміністрації.
В.о. начальника Якунін І.В., начальник відділу обслуговування платників Соколова Н.І. провели екскурсію, під час якої школярі мали можливість ознайомитись з роботою працівників Центру обслуговування платників, з електронними інформаційними ресурсами ДФС України, направленими на підвищення якості інформування та обслуговування платників податків. В кабінеті платника податків фахівці розповіли про сервіси, за допомогою яких платники та громадяни можуть обмінюватись інформацією з податковими органами та знайти для себе необхідну інформацію. Ознайомили з роботою Електронного кабінету платника та Загальнодоступного інформаційно – довідкового ресурсу.
Завершилась зустріч лекцією, під час якої демонструвались слайди на тему «Податкова система України. Права та обов’язки платників податків». Учні зацікавлено слухали про роль та значення податків у державотворенн, змогли в доступній формі дізнатись про сучасну модель фіскальної служби та податки, цікавились діючим порядком сплати податків громадянами. Старшокласники також дізнались про податкову знижку, скористатись правом на отримання якої вони зможуть під час навчання у навчальних закладах у разі, якщо форма навчання буде платною.
Наприкінці зустрічі Іван Володимирович підкреслив важливість проведення таких заходів виховання податкової культури у підростаючого покоління, висловив сподівання, що набуті податкові знання допоможуть юнакам та дівчатам у майбутньому усвідомлено виконувати свій громадянський обов’язок по сплаті податків, тому що саме повнота і своєчасність наповнення державної скарбниці є запорукою добробуту держави і суспільства. 


Шукати в на сайті