Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 21 грудня 2017 р.

ТОВ «Перспектива» допомагає у здійсненні мрій дітей Добропільського району

День Святого Миколая - одне з найчарівніших і найжаданіших свят у році. Це день, коли усі ми   і діти і дорослі чекаємо на щось казкове і несподіване, віримо у різні дива.
Щороку 19 грудня колектив ТОВ «Перспектива» на чолі із засновниками Антипенком Володимиром Вікторовичем, Борисовим Андрієм Михайловичем та Василенком Юрієм Миколайовичем допомагає у здійсненні дитячих мрій вихованців загальноосвітніх шкіл та дитячих садків сільських рад і дарує їм святкові подарунки у вигляді солодощів, яблук та шкільного приладдя. Цього року, до дня Святого Миколая свої подарунки отримали понад 460 дітлахів Добропільської, Шилівської, Світлівської, Криворізьської та Золотоколодязької сільських рад.

Керівництво ТОВ «Перспектива» усіх щиро вітає з цим чарівним святом та бажає миру та злагоди, світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, міцного здоров’я і домашнього затишку.


 Джерело: сайт 06277

Шукати в на сайті