Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 18 грудня 2017 р.

Акція "Посади ялинку" в ДНЗ "Малятко"

Озеленення території - основа створення оздоровчих умов для дітей. Саме такий напрямок обрали в дитячому садку "Малятко" Святогорівської селищної ради, адже особливе значення має озеленення в умовах місцевості, де зелені насадження беруть участь у створенні необхідного мікроклімату, впливаючи безпосередньо на температуру повітря, його вологість, сонячну радіацію, а також послаблюють вплив шкідливих факторів середовища на дитячий організм.
Протягом трьох тижнів на території здійснюється виcадка зелених насаджень. Спочатку були висаджені багаторічні квіти, а на минулому тижні, на території садка з'явилися хвойні дерева.
В акції «Посади ялинку» з великим задоволенням взяли участь колектив дитячого садка, батьки та вихованці закладу. Тепер вони є відповідальними за свої висаджені рослини. У кожної зеленої красуні з'явився свій "опікун".


Джерело: сайт Добропільської районної ради

Шукати в на сайті