Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 14 грудня 2017 р.

Поділись своїм добром!


В Добропільському районі за період 2017 року активізувалась волонтерська діяльність - це діяльність, яка спрямована на надання безоплатних послуг людині чи групі людей, які не є родичами волонтера, без розрахунку на грошову винагороду.
На території району є десять шкіл, які мають волонтерські загони, котрі регулярно та активно приймають участь у проведенні запланованих заходів та акцій Добропільського районного ЦСССДМ, діти – волонтери також розповсюджують листівки та просвітницьку інформацію стосовно тематики заходу.

Крім волонтерських загонів, у школах є люди, які на безоплатній основі надають послуги мешканцям Добропільського району. Хочеться зазначити та подякувати волонтерам - Калініну Сергію та Болотовій Олені, які на безоплатній основі надавали гуманітарну допомогу сім’ям СЖО, ВПО та мешканцям району. Це надання предметів побутового використання, засобів особистої гігієни, засобів гігієни для дітей та дитяче харчування; Денисенко Олександру - за активну участь в профілактичних акціях та надання засобів контрацепції для учасників тематичних акцій; Шумарі Андрію – за тісну співпрацю з ЦСССДМ, та надання на безоплатній основі юридичних консультацій клієнтам центру.
Також хочеться зазначити, що навкруги є багато небайдужих людей, які з теплом у серці, щиро, від душі надають допомогу усім, хто її потребує.
Люди повинні робити добрі справи, розвивати себе духовно, брати участь у різноманітних проектах, спрямованих на допомогу тим, хто опинився в складних життєвих ситуаціях. Волонтерство – це цікаве заняття, яке приносить задоволення, нові знайомства, а головне – прекрасні результати.

Шукати в на сайті