Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 19 грудня 2017 р.

У закладах дошкільної освіти району пройшов Тиждень державності

Відповідно до наказу відділу освіти Добропільської райдержадміністрації від 11.12.2017 №383 у закладах дошкільної освіти району пройшов Тиждень державності, метою якого було формування національно свідомого громадянина, патріота своєї держави. Перед незалежною Україною постала проблема,творчо відродити українське національно - патріотичне виховання і водночас піднести його на сучасний рівень наукового і культурного розвитку.
Дошкільний вік є саме тим періодом, коли слід розпочинати формування в дітей елементів національної самосвідомості, формувати усвідомлення своєї приналежності до нації, пробудження любові і поваги до національної мови,традицій, символіки, зародження національних рис національного характеру. Патріотичні почуття у малюків не виникають самі, вони є результатом спільної роботи закладу і родини.
Вихователі дошкільних закладів провели безліч різноманітних форм роботи з дітьми, збагачуючи їх знання про національні символи нашої держави та народні обереги; з’ясували поняття про край де народився, отчий дім; показали велич і красу рідної мови, її багатство, бажання вивчати і знати рідну мову; поглибили знання дітей про столицю нашої держави, розкрили історичну і сучасну велич Києва.
Особливо цікавими були такі заходи:
- ЗДО №20 « Червона Шапочка» - ліплення з солоного тіста « Глечик з візерунком», сендплей « Місто Добропілля»;
- ЗДО № 4 «Сонечко»-день ляльки мотанки, єкскурсія до шкільного музею, спортивні розваги « Козацькому роду нема переводу»;
- ЗДО №2 «Радість» - виставка спільних з батьками робіт з декоративно прикладного мистецтва «Краса створена руками»;
- ЗДО №15 «Оленка» - виставка вишитих картин жителів села, вернісаж малюнків « Україна - рідний дім»;
- Вихованці ЗДО №14 «Голубок» завітали до матері Героя Небесної Сотні Наумова Володимира та побували на екскурсії у Будинку народних традицій с.Шевченки;
- ЗДО №5 « Малятко» - гра-подорож «Як жили козаки на Запорізькій Січі.

Шукати в на сайті