Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 13 грудня 2017 р.

Робоча нарада аграріїв

12 грудня 2017 року в Краматорську під головуванням в.о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Олександра Дзигіма пройшла зустріч між представниками державної влади та аграріями регіону щодо розвитку сільських територій в умовах децентралізації. Від Добропільського району прийняли участь начальник управління агропромислового розвитку Добропільської райдержадміністрації Ольга Андрійченко та сільськогосподарські виробники Володимир Голованьов, Олег Симоненко, Микола Маслак. Основною темою зустрічі стало стратегічне планування розвитку сільських територій.
Про стратегію розвитку сільських територій на 2018-2020 роки на прикладі майбутньої Олександрівської громади доповів регіональний консультант з місцевого економічного розвитку та стратегічного планування у Донецькій області Андріян Фітьо.
Присутні звернули увагу на розвиток скотарства. Дискусія також розгорнулась щодо економічного розвитку громад, які будуть сформовані не за перспективним планом розвитку. Також важливою виявилась інформація щодо реалізації проекту «Аграрні розписки в Україні», який презентував Віталій Скуригін.
 
Джерело: сайт Добропільської районної ради

Шукати в на сайті