Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 20 грудня 2017 р.

Профілактичний рейд до Шахівської громади

20 грудня 2017 року спеціалісти Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з інспектором ВЗНС 19 державної пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС, здійснили профілактичний рейд по території Шахівської громади.
Основна мета виїзду, це проведення інспектором ВЗСН профілактично-роз’яснювальну роботу щодо правил пожежної безпеки у опалювальний сезон серед отримувачів послуг ЦСССДМ.
Також, під час виїзду, було проведено перевірку цільового використання допомоги при народженні дитини, відвідані сім’ї які опинились в складних життєвих обставинах. В родинах були проведені бесіди щодо ведення здорового способу життя, надано рекомендації щодо виховання дітей та ведення побуту. Роз’яснено права батьків та обов’язки по відношенню до їх неповнолітніх дітей. Протягом рейду було відвідано 4 родини.


Шукати в на сайті