Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 27 грудня 2017 р.

В’ячеслав Чорновіл - 80 років з дня народження

22 та 26 грудня у Ганнівській ЗОШ I-III ступенів були проведені заходи з нагоди 80 – річчя з дня народження видатного громадського та державного діяча Героя України В’ячеслава Чорновола.
В бібліотеці школи оформлена тематична виставка, для учнів 5 – 8 класів було проведено тематичний урок пам’яті «Він був голосом нашої свободи» з переглядом відео фільму про В’ячеслава Чорновола.
Для учнів 1 – 4 класів було проведено тематичні хвилинки «Україна починається з тебе».
На уроках історії у 9 - 11 класах учні переглянули фільми «Великі українці», «Обличчя української історії», «Українська незалежність».

 

Шукати в на сайті