Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 29 грудня 2017 р.

Дякуємо за добрі серця!


На жаль, сьогодення викликає потребу звернути увагу щодо проблем громадян похилого віку. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району висловлює вдячність за активну участь у щорічній благодійної акції «З добром у серці» всім, хто відгукнувся на наш заклик і не залишив поза увагою проблеми інших людей.

Дякуємо за надану допомогу Марченко Л.О., Наровіловій Л.В., Купцовій В.Г., Радіоновій О.В., Каніболоцькому В.І., Каніболоцькій С.Б., Дяк І.І., Тещинській О.І., Кузьменко О.А., Гайдобі В.П., Мартиненко В.Ф.
На жаль, сьогодення викликає потребу звернути увагу щодо проблем громадян похилого віку. 40 підопічним терцентру було надано речі б/в у кількості 270 одиниць.
Низький уклін Вам – волонтери за щире серце, милосердя, чуйність, тепло, допомогу у подоланні життєвих труднощів одиноких та інвалідів.
Вітаю Вас з новорічними святами, нехай у Ваших душах ніколи не згасає вогник доброчинності та прагнення приносити користь людям.

З повагою                                                                            директор терцентру Маргарита БолотоваШукати в на сайті