Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 19 грудня 2017 р.

Святий Миколай крокує Добропільським краєм


19 грудня, в День Святого Миколая, в рамках акції "Святий Миколай крокує із Заходу на Схід" в райдержадміністрації вже в одинадцятий раз відбулася благодійна акція «Віддай серце дітям». Ініціатори проведення свята – районна жіноча організація, а також райдержадміністрація і районна рада. Вже 11-й рік біля новорічної красуні – ялинки зібралися благодійники, щоб виконати заповітні мрії дітлахів. Новорічна ялинка відрізняється від звичайних тим, що на її гілочках, окрім новорічних іграшок, які виготовлені дитячими руками за допомогою дорослих, висіли листівочки від дітей з обмеженими можливостями,сиріт, з багатодітних сімей, з сімей переселенців, а також тих, батьки яких воюють в зоні АТО.
За 10 попередніх років 507 дітей отримали бажані іграшки, солодощі. В цьому році свято відрізнялося від попередніх років. Вперше ялинку було встановлено на вулиці, а не в будівлі, і ще в цьому році до нас завітали почесні гості – представники з західних областей України. А саме – Ярослав Шукаль, голова Великоберезнянської районної ради з Закарпатської області, Віталій Гуменний, заступник голови Глибоцької районної ради Чернівецької області та Василь Паламар, староста ОТГ с. Іванків Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.


Завітали на свято і наші сусіди – заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та керівник виконавчого апарату Слов’янської районної ради Світлана Косенко.
В цьому році подарунки і солодощі від Святого Миколая отримали діти із сімей тимчасово переміщених осіб, із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти-інваліди, діти, батьки яких воюють в зоні АТО (всього 79 дітей). А подарунки були придбані за кошти 88 благодійників - перших керівників району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, депутатів районної та сільських рад, сільських голів, підприємців.
Ми вдячні також керівникам ПАТ «Веско, ПрАТ «Огнеупорнеруд», ПрАТ «Глини Донбасу», ГО «Добре Поле», БФ «Надія», які виділили кошти для придбання теплого зимового одягу дітям з багатодітних сімей. Хочеться сказати великі «Спасибі»Людмилі Наровіловій, голові районної жіночої організації та Ларисі Пакіній, голові районної ветеранської організації за кропітку підготовчу роботу в придбанні одягу.
В своїх листівках до Святого діти просили миру для Донбасу «Кожного вечора моя мама стає на коліна біля твого образу і просить захистити тата, який зараз в АТО. Я теж прошу, щоб ти беріг мого татка. Охороняй нашу сім’ю в всіх людей на землі», - пише Живова Вікторія з с. Новий Донбас. 


«Святий Миколаю, прошу тебе , принеси даруночки дітям зі школи-інтернату, прийди до всіх дітей-сиріт. Зроби так, щоб в Україні швидше закінчилась війна», - пише Артем Ляментовський , учень 4 кл. Золотоколодязянської ЗОШ.
Звичайно, діти є діти, їх фантазіям і бажанням немає меж – машинки, поїзд, гелікоптер, лялька, мольберт, книги – енциклопедії, набір для бісероплетіння, солодощі, і навіть прохання подарувати братика чи сестричку...І ось свято розпочалося. Народні колективи Святогорівської селищної ради виконали «Молитву за Україну». «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» - звучало з уст артистів як ніколи сьогодні актуально.
Святий Миколай з помічниками – Ангелами не залишили без уваги всіх присутніх на святі дітей та подарували їм омріяні подарунки.
Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олексій Стебель та голова районної ради Тамара Бєлянкіна привітали всіх зі святом, побажали миру, процвітання та продовження добрих справ на щедрій Добропільській землі.

Ярослав Шукаль, голова Великоберезнянської районної ради, звертаючись до всіх присутніх, побажав Божої милості, Божої ласки і Божого благословення.
Василь Паламар у своїй промові, окрім вітальних слів, зазначив, що він приїхав на Добропільщину з великою місією від свого району. За ініціативи Тетяни Ніківнич та Ірини Харатін, які вирішили, що не можуть стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні та закликали усіх приєднатися до акції «Україна моя вишивана», пан Василь привіз вишиту карту України, де кожний небайдужий українець, поклавши декілька символічних хрестиків, в єдиній спільній молитві підтвердить, що Україна єдина із Заходу до Сходу. Ця вишивана карта України буде й надалі мандрувати по Україні, а потім поїде в Європу і закінчить свій шлях у Ватикані.


Що ж, свято відбулося. Дуже радіє Святий Миколай, коли добрі люди, котрі люблять дітей, допомагають йому в добрих справах. Низький уклін всім, хто за велінням серця творить добро на Добропільській землі і реалізовує мрії наших дітей. Ті, хто бачив щасливі очі дітей, зрозумів силу добра та віру в Святого Миколая.

Шукати в на сайті