Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 18 грудня 2017 р.

Благодійна акція "Віддай серце дітям!" в фотографіях і фактах

Наближається чарівне свято, якого очікує вся малеча - День Святого Миколая.
Закінчуємо розповідати нашим читачам напередодні свята про благодійну акцію "Віддай серце дітям".
2016 - 10-й, ювілейний рік благодійної акції.
6 грудня, напередодні свята Дня Святого Миколая, в райдержадміністрації вже 10 рік поспіль відбулася благодійна акція «Віддай серце дітям». Ініціатори проведення свята – громадські організації Асоціація жінок району та організація ділових та професійних жінок «Ніка», а також райдержадміністрація і районна рада.
Всі присутні на святі щиро дякували Світлівському сільському голові Колосову В.В. за чудову лісову красуню.

В 2016 році подарунки і солодощі від Святого Миколая отримали діти із сімей тимчасово переміщених осіб, із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти-інваліди (всього 55 дітей). А подарунки були придбані за кошти перших керівників району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, депутатів районної ради. ПрАТ «Глини Донбасу» (директор І. Ткач) та ГО «Добре Поле» (голова Л. Марченко) перерахували 3 тис. грн. для придбання подарунків дітям, які виховуються в Центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей Добропільської міської ради. Більше 200 дітей отримали солодощі від народного депутата України Євгена Геллєра.

Привітали всіх присутніх на святі та подякували за щиру душу і добрі серця всім благодійникам голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов та голова районної жіночої організації Людмила Наровілова. Казкове театралізоване привітання всім гостям подарував відділ культури і туризму райдержадміністрації і чарівні ведучі Танюша Фіронова та Літвінов Віталій.
Визначною подією БА «Віддай серце дітям!» в минулому році була поїздка групи школярів (21 чол.) з Криворізької, Добропільської, Святогорівської, Світлівської, Щахівської, Шилівської шкіл в місто Київ. В День Святого Миколая наші школярі побачили багато цікавого: Володимирський собор, Київський національний університет, Золоті Ворота, Софіївський собор, Арку дружби народів, майдан Незалежності, побували в сесійній залі Верховної Ради України, в Кабінеті Міністрів України.
  Ця поїздка відбулася за ініціативи Стрепоченко І.П. при фінансовій підтримці Курганова Р.А., Антипенко В.В., Борисова А.М., Подлєсного І.М., Мартова В.О., Стрепоченко М.Б.
Шукати в на сайті