Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 29 березня 2017 р.

Конкурс дитячого читання «Найкращий читач – 2017»


29 березня в центральній бібліотеці відбувся районний конкурс дитячого читання «Найкращий читач – 2017», який проходить в рамках щорічного Всеукраїнського Тижня дитячого читання. В конкурсі прийняли участь учні 6-7 класів, кращі читачі сільських бібліотек.
На заході були присутні Бєлянкіна Т. М. – голова Добропільської районної ради та Марченко Л.О. – голова громадської організації «Добре поле».
Конкурс складався з виступів учасників з відгуком про улюблену книгу і участі в літературній мандрівці «Шляхами улюблених книжкових героїв», яку підготували працівники центральної бібліотеки.
Кожен виступ учасника конкурсу супроводжувався представленням сільського бібліотекаря, які розповідали про своїх читачів, їх інтереси, уподобання і захоплення.
Переможцем конкурсу стала Васильєва Ганна (с. Шилівка), яка продемонструвала ретельну підготовку і творчий підхід до свого виступу.
Запам’ятались цікаві і змістовні розповіді Антипенко Антона (с.Завидо-Кудашево), Ільницької Діани (с. Золотий Колодязь), Шишкіної Валерії (с. Мирне), добре підготувались до конкурсу Веселова Дар’я (с. Ганнівка), Баранченко Інара (с. Добропілля), Ромахова Юлія (с. Новий Донбас), Мащенко Олександра (с. Святогорівка), Островський Максим (с. Світле).
З привітанням до учасників конкурсу звернулися Білянкіна Т. М. – голова Добропільської районної ради та директор ЦБС Чикар С.В.
Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та призами, придбаними за рахунок спонсорської допомоги ПрАТ "Глини Донбасу" (генеральний директор Ткач І.В.), громадської організації «Добре поле» (голова Марченко Л.О.).
Хочеться подякувати усім конкурсантам за знання, ерудицію, любов до книги, а сільським бібліотекарям за допомогу і підтримку своїх читачів – учасників конкурсу «Найкращий читач – 2017».


Шукати в на сайті