Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 14 березня 2017 р.

Проведення круглого столу за участю Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє»

Сьогодні, 14 березня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації був проведений Круглий стіл Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» проект «Зменшення вразливості дітей в умовах кризи у Східній Україні шляхом надання негайної допомоги у сфері порятунку життя для дітей групи ризику та їхніх сімей» за участю голови райдержадміністрації Кірносова Д.О., сільських голів, начальників соціальних служб Добропільської райдержадміністрації та Добропільської міської ради.
Зі вступним словом виступила голова правління фонду «Єдність за майбутнє» Огородова Тамара Миколаївна та представник Міжнародної організації – партнера Save the Children Балбекова Валентина.
За круглим столом обговорили проблемні питання придбання житла для дітей сиріт, психоемоціональні проблеми поведінки дітей та їх батьків, які перемістилися з зони АТО, питання прострочених паспортів громадян та неможливості із-за цього оформити допомогу при народженні дитини та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, допомогу на дітей.

Організація Добропільський центр молоді «Добро» в співпраці з Save the Children запрошує дітей та їх батьків в центр «Простір для дітей, сім’ї і молоді», який знаходиться за адресою: м.Добропілля, вул. Франка,23 (вул. Фрунзе,23) (район магазину «Прогрес»).
Діти Добропільського району та м. Добропілля в цьому центрі мають змогу гратися в дидактичні, спортивні, настольні та розвиваючі ігри, проводити майстер-класи, займатися по програмі Heart арт-терапія ( зцілення та навчання через мистецтво), М. Монтессорі тощо.
Шукати в на сайті