Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 2 березня 2017 р.

Відбувся районний семінар - нарада для клубних працівників

Сьогодні на базі районної центральної бібліотеки відбувся семінар - нарада для клубних працівників району з питання: «Про підсумки роботи закладів культури у 2016 році  та перспективне планування роботи клубних закладів та народних аматорських колективів на 2017 рік».
У роботі семінару взяли участь директори, художні керівники сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами, керівники народних аматорських колективів району. Перш за все  начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова прозвітувала перед колегами про досягнення галузі культури району за 2016 рік. Обговорені проблемні питання життєдіяльності закладів культури, дисциплінарної відповідальності клубних працівників.
У робочій частині семінару обговорювались питання перспективного планування роботи клубних закладів та народних аматорських колективів на 2017 рік, проведення районних фестивалів і свят у наступному році, про здійснення атестації народних аматорських колективів Добропільського СБК на предмет підтвердження почесного звання „народний” та проведення творчого звіту аматорського колективу «Серденько» Ганнівського СБК для присвоєння звання «народний». Порушено питання протипожежного стану закладів культури району та запобігання пожежної небезпеки під час проведення масових заходів у клубних закладах.

   
Методистами районного культурно – методичного центру підготовлено консультації за темою  методика діяльності клубних формувань в установах клубного типу, про діяльність любительських об ‘єднань і клубів за інтересами. Ознайомили присутніх з методичною продукцією, роздали зразки сценаріїв  масових заходів. З метою оцінювання діяльності клубного закладу  Проведено анкетування серед керівників клубних закладів. Семінар - нарада завершилась обговоренням творчих питань, обміном досвідом, побажаннями успіхів у роботі.


Шукати в на сайті