Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 20 березня 2017 р.

В СБУ пояснили, навіщо Росія визнала «документи» «ДНР» і «ЛНР»

У Службі безпеки України заявили, що Росія використовує тему визнання «документів» так званих «ДНР» і «ЛНР» у власних інформаційних операціях. Про це заявив радник глави відомства Юрій тандем.  Новину передає Unews.Top «Ніякої сили і ніякого значення не мають фейковий  «документи», які незаконно передаються жителям України, які живуть на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей. Якісь заяви російської влади з приводу цих «документів» не можуть мати ніякої сили, крім того, що їх використовують в інформаційних операціях», - зазначив він. Тандем також пообіцяв реакцію на такі дії РФ з боку відомства, а також мід України.
«Однозначно, ми знову будемо реагувати, в даному випадку це один з фактів того, що Росія, щоб вийти з-під Мінських переговорів, щоб відмовитися від певного тиску, який чиниться з боку міжнародних організацій. Ми кожен раз в таких ситуаціях реагуємо, і будемо діяти в рамках закону. Буде реакція і від МЗС і відповідних органів, в тому числі і СБУ, яка дасть оцінку таким діям», - сказав він. Як відомо, раніше Росія визнала в якості офіційних документів «паспорта» т.зв. «ЛДНР»
Детальніше на: http://unews.top/v-sbu-obyasnili-zachem-rossiya-priznala-dokumenty-dnr-i-lnr/

Шукати в на сайті