Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 16 березня 2017 р.

Робочий візит у с.Зелене з метою обстеження пам’ятки архітектури місцевого значення

Пам’ятки архітектури, залишені нам творцями минулих століть, становлять вагому частку багатої культурної спадщини нашого краю. Дбайливе ставлення до історико-архітектурної спадщини є важливими, оскільки, будучи свідками життя народу і розвитку його національної культури, ці пам’ятки відіграють важливу роль у пізнанні історії рідної землі.
15 березня працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації на чолі з начальником відділу Ю.Літвіновою здійснено робочий виїзд у с.Зелене Криворізької сільської ради з метою обстеження пам’ятки архітектури місцевого значення, а саме Маєтка Генріха Зудермана. 
Під час зустрічі з Кургановим Русланом Анатолійовичем, керівником ТОВ «Рута Плюс», здійснено огляд цілісного майнового комплексу та вирішене питання по створенню на даній території цікавого туристичного центру.Шукати в на сайті