Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Розвиток спортивної бази району

До 85 річниці Донецької області планується реалізувати проект щодо будівництва 85 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах регіону та облаштувати 200 спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням для розвитку масового спорту. 
У 2017 році в районі заплановано будівництво 2х спортивних майданчиків зі штучним покриттям (42х22) для гри у міні-футбол. Майданчики будуть розташовані на територіях Світлівської ЗОШ (опорна школа) та Ганнівської сільської ради. При опорній школі будівництво буде здійснено за рахунок обласного бюджету, а при Ганнівській сільській раді - на умовах співфінансування. Монтаж штучного покриття та установка огорожі за рахунок обласного бюджету.
Три спортивних майданчика з тренажерним обладнанням будуть розташовані при опорній школі та на території Криворізької сільської та Святогорівської селищної радах. Обладнання для майданчиків буде закуплено за рахунок коштів обласного бюджету. Реалізація вищевказаних об'єктів в районі та інших містах області мають важливе значення для розвитку масового спорту серед населення за місцем проживання та у місцях масового відпочинку.

Шукати в на сайті