Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 20 березня 2017 р.

«ЧИСТЕ СЕЛО – СВОЇМИ РУКАМИ!»

Звернення голови Добропільської райдержадміністрації до громади Добропільського району.
Надворі – весна у повній силі: і сонце сяє по-іншому, і вітри вже ласкавіші та тепліші… Все частіше видаються теплі, погожі дні. От і поспішають люди на вулицю – одні, щоб подихати свіжим повітрям, інші – аби на повні груди вдихнути радість весняної праці.
Розпорядженням голови райдержадміністрації від 01 березня 2017 року № 61 «Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів Добропільського району до весняно-літнього періоду 2017 року» з 20 березня по 20 травня поточного року в районі оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів. 15 квітня в усіх містах та селах України буде проведено День довкілля.

Напередодні святкування Великодня та проведення Дня пам’яті померлих закликаємо всіх жителів району не залишатися байдужими до зусиль громади щодо упорядкування кладовищ, пам’ятників загиблим воїнам та забезпечення належного порядку біля своїх будинків, на спортивних майданчиках, в місцях масового відпочинку.
Невже кожному з нас не хочеться зробити своє село чистим, ошатним, квітучим як для себе, так і для своїх дітей?
Давайте ж разом проведемо толоку, наведемо лад в кожному населеному пункті.
Нам ще є багато над чим працювати. У нас є певний багаж досвіду і бажання творити добро для жителів громади Добропільщини.
Я запрошую всіх мешканців району, представників громадських організацій, депутатів всіх рівнів залучитися до роботи, зробити свій внесок у скарбницю добрих справ.
Я щиро вдячний всім, хто мене підтримає в цих починаннях. Благоустрій району – спільна справа! 

Голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов


Шукати в на сайті