Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 6 березня 2017 р.

Путівки для дітей пільгових категорій


Шановні батьки! 
Сектором у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації було отримано план - графік розподілу путівок на оздоровлення дітей від 7 до 17 років до ДП УДЦ «Молода гвардія» (Одеса) та ДПУ МДЦ «Артек» (Київська обл.) на 2017 рік.
Сектором розпочато збір заяв від батьків дітей пільгової категорії на їх оздоровлення.
Безкоштовною путівкою дитина пільгової категорії може скористатися 1 раз в рік.
Безкоштовні путівки до цих центрів можуть отримати діти пільгових категорій, які зареєстровані на території Добропільського району
Безкоштовні путівки до цих центрів можуть отримати діти пільгових категорій, які зареєстровані на території Добропільського району, а саме:

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти-інваліди, за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування;
- діти з малозабезпечених сімей;
- діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
- діти, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО, під час масових акцій громадського протесту. Для отримання путівки батькам або особам, які їх замінюють, необхідно звернутися до сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації (м. Добропілля, вул. Саратовська, 31) та написати заяву.
За довідками та роз’ясненнями звертатись за телефонами 050-874-80-04, 050-58-57-615.Шукати в на сайті