Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Відкриття кімнати історії та культури Польщі

Сьогодні відбулася важлива подія в діяльності громадської організації «Родзина». З нагоди 10-ї річниці діяльності організації, завдяки підтримці активних членів організації, насамперед сім’ї Батицьких, міського відділу освіти, адміністрації Добропільської ЗОШ –інтернату в школі-інтернаті відкрито кімнату історії та культури Польщі.
Вперше організація розпочала роботу, як відділення Макіївського товариства польської культури «Полонія» в селі Юр’ївка в 2007 році.

В с. Кам’янка Шилівської сільської ради Добропільського району, на стику 3 районів – Добропільського, Красноармійського (Донецька обл.) та Межівського (Дніпропетровська обл.) у вересні відбувся фестиваль народної творчості та аматорського мистецтва української та польської культури «Polska jesien w Dobropolskim kraju» («Польська осінь в Добропільськім краї»). Всього за цей час проведено 7 фестивалів.


З кожним роком фестиваль набирав обертів завдяки підтримці Добропільської районної державної адміністрації і Добропільської районної ради. В 2013 році господарі свята зустрічали гостей вже як самостійна громадська організація «Родзина».
Основна мета діяльності організації: проведення культурної, просвітницької роботи, сприяння налагодження дружніх відносин між Україною та Республікою Польща. Очолює організацію Віктор Миколайович Батицький, директор СТОВ ім. Т.Г. Шевченка. Громадська організація фінансується за рахунок членських внесків та інших джерел фінансування.


При громадській організації діє гурток «Юні мовознавці», в якому можна пройти початковий курс вивчення польської мови. Підручники організації подарувало Генеральне Консульство Республіки Польща представництва у Харкові.
За 10 років існування громадської організації майже 200 чоловік відвідали Республіку Польща (70 % - молодь) з метою ознайомлення з її культурою, мовою, історією, традиціями.Шукати в на сайті