Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 20 березня 2017 р.

«Гранти на підтримку приватного сільського господарства»

Благодійний Фонд «Карітас Краматорськ» разом з міжнародною організацією CRS реалізує проект «Гранти на підтримку приватного сільського господарства» в Донецькій області. «Гранти на підтримку приватного сільського господарства» - це фінансова допомога на відновлення джерела існування внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення, які проживають в сільській місцевості шляхом розвитку приватного сільського господарства.
Для участі в проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи та місцеві жителі у віці від 18 до 60 років, які проживають в сільській місцевості Добропільського Покровського, Олександрівського, Слов'янського, Костянтинівського,  Великоновосілківського районів Донецької області.
В рамках проекту на одне домогосподарство виділяється сума від 7 500 до 25 000 грн на відновлення або розвиток власного сільського господарства з метою забезпечення себе необхідними продуктами харчування на тривалий період.
Грант може бути витрачений на закупівлю тварин, птахів, насіння, обладнання для ведення сільського господарства, матеріали для тепличного господарства або госпбудівель, необхідних для сільськогосподарської діяльності.
Детальніша інформація у заявці. Заявка
Тел.: 066 993 28 00 МТС, 068 901 59 96 Київстар, 063 826 50 03 Life
e-mail:kram_kar@ukr.net
https://www.facebook.com/БФ-Сaritas-Краматорськ

Шукати в на сайті