Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 28 березня 2017 р.

Лад на спортмайданчиках наведемо разом!

Нарешті прийшла весна. Розтанув набридлий за зиму сніг і відкрив громадянам очі на численні «сюрпризи» у вигляді пластикових і скляних пляшок, целофанових обгорток, ганчірок, коробок та іншої нечисті, що накопичилася на вулицях, у скверах і спортивних майданчиках.
В Добропільському районі стартує традиційний Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» з облаштування та упорядкування спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення. Він триватиме з 1 по 30 квітня 2017 року, з метою привернення уваги населення до такої глобальної проблеми, як здоров’я наших дітей та донесення в кожну домівку, що спорт – це здорове життя та здорова нація.
Тож закликаємо всіх небайдужих взяти участь у місячнику та зробити свій внесок у розвиток та покращення умов для занять фізичною культурою населення нашого району.

Шукати в на сайті