Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 15 березня 2017 р.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ЦІКАВУ ТА ВИСОКООПЛАЧУВАНУ РОБОТУ

Питання: «Де знайти цікаву роботу з перспективою кар’єрного росту?», - турбує зараз всіх. А тому пропозиція Добропільського об'єднаного військового комісаріату співпрацювати з міським центром зайнятості в цьому питанні, знайшла відгук у вигляді проведення 15 березня 2017 року у центрі зайнятості міні-ярмарку вакансій з орієнтації на службу в Збройних Силах України . 
На заході були присутні представник Добропільського міського об’єднаного військового комісаріату: заступник військового комісара – начальник відділу комплектування Леонов Олександр Вікторович. З запрошених – 8 осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості та мають статус безробітного, в тому числі є учасники антитерористичної операції на сході України.
Результатом такої інформаційно-роз’яснювальної роботи є те, що за 2016 рік по теперішній період 4 безробітних підписали контракт на військову службу (у тому числі 2 учасника АТО). Слід зазначити, що погоджуються на контракт не тільки чоловіки, одна жінка, зареєстрована як безробітна у Добропільському МЦЗ, виявила бажання служити і підписала контракт. 
У міні – ярмарку взяли участь 8 безробітних. Не обійшлося і без обговорення сьогоднішньої складної ситуації на сході країни, особливостей часткової мобілізації, гарантії мобілізованим громадянам, кого мобілізують, та інше. З цією метою, представником Добропільського ОМВК кожному запрошеному було роздано пам’ятки про особливості мобілізації.
Капітан Леонов Олександр Вікторович докладно розповів про умови укладання контракту на військову службу, детально висвітлив питання оплати праці та умов соціального забезпечення військовослужбовців, наголосивши на тому, що насьогодні стоїть одна головна мета – захист Батьківщини та збереження територіальної цілісності України. Зустріч пройшла в діловій та доброзичливій атмосфері. Спільна робота з представниками військкомату планується і надалі.Шукати в на сайті