Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 13 березня 2017 р.

Виїзний прийом громадян в Криворізькій сільській раді

13 березня 2017 року голова Добропілської райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів виїзний прийом громадян в Криворізькій сільській раді. 10 громадян прийшли на прийом, де були підняті питання життєдіяльності населеного пункту, які потребують вирішення. Основні з них стосувались ремонту ДНЗ «Сонечко», надання роз’яснень щодо необхідності в переоформленні субсидії, проблеми з безпритульними тваринами, можливості виїзду лаборанта до Криворізької амбулаторії, питання щодо розпаювання земельних ділянок колишнього колгоспу «Червоний партизан», неотримання санаторно-курортної путівки, можливості розчистки річки Водяна для облаштування місця для відпочинку людей, ремонту доріг, проведення вуличного освітлення.
На більшість питань головою райдержадміністрації були надані обґрунтовані роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавств, деякі взяті на контроль для більш детального вивчення. Також мешканців дуже турбувало актуальне питання щодо реформи децентралізації. Дмитро Кірносов надав вичерпні пояснення з цього питання, акцентувавши увагу на економічних показниках майбутніх громад та можливості в їх бути самодостатніми, також в необхідності самоосвіти громадян чинному законодавству, особливо вивчення законів щодо об’єднання територіальних громад. Взагалі прийом пройшов в атмосфері конструктивного діалогу, направленого на подальший розвиток населених пунктів сільської ради. Також керівник району відвідав ДНЗ «Сонечко» з метою проведення ремонту дитячого закладу.

Шукати в на сайті