Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 29 березня 2017 р.

Засідання президіума організації ветеранів району


28 березня відбулося засідання президіума організації ветеранів району.
Члени президіума заслухали звіт голови первинної ветеранської організації Н. Стецюк про підсумки роботи первинної ветеранської організації с. Новотроїцьке Золотоколодязької сільської ради за 2016 рік.
Заслухавши та обговоривши звіт, члени президіума надали голові первинної ветеранської організації рекомендації щодо посилення співпраці з благодійними та громадськими організаціями.

Перший заступник голови організації ветеранів В. Д ан проінформував про відвідування та організацію привітання ветеранів війни, учасників бойових дій с. Криворіжжя Ф.А. Козлова і Є.Є. Корзун з 90-річним ювілеєм.

Шукати в на сайті